Sari la conținut
General Power Tools

Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml

80,76 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Capacitate (L)
100L
Capacitate (ml)
500ML
Culoare
rosu
  • În stoc la nevertebrate.ro
  • Vândut de nevertebrate.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 2 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 39 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml

80,76 RON
Cumpără
Coral Colors D (Trace) este un complex de oligoelemente care intensifica nuantele purple/albastru din corali. Acesta contine 18 micro-elemente, printre care Argint, aur, vanadiu si wolfram, care participa la procesele metabolice din interiorul scheletului de coral si a tesuturilor moi, una dintre aceste procese fiind productia de pigmenti violet/albastru in tesutul moale al coralilor. Pentru cele mai bune rezultate in afisarea culorilor coralilor, folosi Coral Colors D (Trace) In combinatie cu NO3: PO4- X.Testare si suplimentare:Verificati salinitatea, efectuand modificarile necesare, apoi asteptati 10 minute pentru stabilizarea parametrilor apei.Testati folosind exclusiv kiturile de test de mare precizie, de la Red Sea ProSchitele de dozaj (de pe spatele produsului) sunt bazate pe tratarea a 100 litri / 25 galoane de apa. Estimati volumul total de apa pentru a putea calcula doza corecta sistemului dumneavoastraSuplimentele trebuie adaugate In colector. Daca nu aveti unul, adaugati-le cu grija Intr-o zona cu flux ridicat de apa, prevenind satfel contactul direct cu coraliiIn caz de supradoza:Supradoza poate fi remarcata prin intunecarea coralilorSupradoza poate determina presiune asupra crustaceelor si o regresie severa a tesuturilor moiIn caz de supradoza, schimbati 50% din apa si reduceti dozajul de suplimentare cu 50%

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

80,76 80,76 80,76 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml ești redirecționat către magazinul partener nevertebrate.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul nevertebrate.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml?
Livrarea pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml este asigurată de magazinul nevertebrate.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml?
Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml este vândut de magazinul partener nevertebrate.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml se face către magazinul partener nevertebrate.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml?
Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml se găsește pe site-ul nevertebrate.ro la prețul de 80.76 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul nevertebrate.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml?
Metodele de plată pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml sunt stabilite de magazinul nevertebrate.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul nevertebrate.ro.
Este Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml la reducere?
Prețul afișat pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml (80.76 RON) este cel curent din feed-ul magazinului nevertebrate.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml comanda se finalizează pe site-ul nevertebrate.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 80.76 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml, adică nevertebrate.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml?
La livrarea Supliment Red Sear Coral Colors D (Trace) 500ml ar trebui să primești factura emisă de nevertebrate.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la nevertebrate.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies