Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET
1.022,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la albertool.com
- Vândut de albertool.com
- Comandă direct la magazin
- 12 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 14 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET
1.022,00 RON
Maxima economisire la achizitionarea setului — set complet de unelte cu acumulator pentru taierea ramurilor, prelucrarea copacilor si arbustilor: mini-ferastrau, foarfeca, incarcator si baterie cadou. Unelte puternice si fiabile: Foarfeca si mini-ferastraul sunt echipate cu motoare fara perii pentru o functionare fiabila si o durata lunga de utilizare. Design ergonomic: Unelte usoare si comode cu manere ergonomice pentru confort la utilizarea pe termen lung. Baterie si incarcator: Setul promotional include o baterie puternica de 20V 4Ah si un incarcator rapid pentru lucru continuu. Sistem unic de baterii — o singura baterie se potriveste tuturor uneltelor K&S din seria 20V, economisind bani si simplificand utilizarea. Setul promotional de unelte pentru gradinarit KS MCS-CSP-SET include tot ce este necesar pentru taierea ramurilor si copacilor cu economii maxime. Cumparand setul, veti primi o baterie 4Ah cadou, care este compatibila cu toate uneltele din set. Setul contine: foarfeca KS CPS20V-32, mini-ferastraul KS MCS20V-8 si incarcatorul KS C45A. Foarfeca are trei moduri de deschidere a lamelor (15, 25, 32 mm) pentru ramuri diferite si lame din otel carbon pentru taieturi precise si curate. Mini-ferastraul cu lant de 8 inch si viteza a lantului de 8 m/s taie cu usurinta ramuri de pana la 100 mm, fiind perfect pentru lucrari de prelucrare a lemnului si pentru sarcini de tamplarie. Designul compact permite utilizarea usoara chiar si cu o singura mana. Motoarele fara perii asigura performanta ridicata si durabilitate. Foarfeca universala: Foarfeca universala cu trei moduri de deschidere a lamelor (15, 25, 32 mm) pentru ramuri diferite, lame din otel carbon pentru taieturi precise si curate, motor fara perii pentru performante ridicate si durabilitate, maner ergonomic pentru confort si panou convenabil pentru control usor si ajustare. Putere si confort la utilizarea mini-ferastraului: lant de 8 inch si viteza a lantului de 8 m/s permite taierea usoara a ramurilor de pana la 100 mm, ideal pentru lucrarile de prelucrare a lemnului si sarcini de tamplarie. Motorul fara perii asigura performanta ridicata si fiabilitate, iar designul compact permite lucrul comod chiar cu o singura mana, mai ales in locuri greu accesibile. Mecanismul de tensionare a lantului fara unelte face schimbarea sau ajustarea lantului mult mai simpla, iar lubrifierea automata a lantului prelungeste durata de viata si reduce uzura. Incarcare rapida: Incarcatorul KS C45A incarca rapid acumulatorii, asigurandu-va un lucru continuu fara intarzieri. Sistem unic de acumulatori: Un singur acumulator este compatibil cu diverse unelte K&S din seria 20V, simplificand utilizarea si economisind bani.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET ești redirecționat către magazinul partener albertool.com, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul albertool.com datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET?
Livrarea pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET este asigurată de magazinul albertool.com. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET?
Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET este vândut de magazinul partener albertool.com, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET se face către magazinul partener albertool.com, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET?
Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET se găsește pe site-ul albertool.com la prețul de 1022.00 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul albertool.com dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET?
Metodele de plată pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET sunt stabilite de magazinul albertool.com. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul albertool.com.
Este Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET la reducere?
Prețul afișat pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET (1022.00 RON) este cel curent din feed-ul magazinului albertool.com și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET comanda se finalizează pe site-ul albertool.com. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1022.00 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET, adică albertool.com, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET?
La livrarea Pachet promoțional pentru tăiere KS MCS-CSP-SET ar trebui să primești factura emisă de albertool.com, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la albertool.com
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-20%
Fără imagine
-20%
Fără imagine
-20%
Fără imagine
-20%
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine