Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
General Power Tools

Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm

2.799,90 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Culoare
alb
  • În stoc la regata.ro/
  • Vândut de regata.ro/
  • Comandă direct la magazin
  • 12 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 49 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm

2.799,90 RON
Cumpără
Realizat din MDF melaminat alb si completat cu elemente maro setul de mobilier pentru baie Orka Anzer este ideal pentru spatii moderne si functionale. Cu un design contemporan distins acesta imbina cu maiestrie eleganta albului cu naturaletea tonului de maro obtinand o estetica incantatoare. Setul de mobilier de baie se integreaza armonios intr-o varietate de concepte stilistice. Setul contine 3 piese: Oglinda cu iluminare led Lavoar Dulap pentru lavoarOglinda securizata cu LEDModerna si functionala oglinda de baie cu LED se remarca prin calitatea superioara. Fabricata din sticla securizata aceasta este de cinci ori mai rezistenta decat o oglinda simpla oferind siguranta si durabilitate pe termen lung. Iluminarea cu banda LED asezata pe toate cele patru laturi asigura o lumina uniforma si placuta ideala pentru rutina zilnica. Designul modern al oglinzii completeaza perfect celelalte elemente ale setului de baie aducand eleganta si functionalitate spatiului.Dimensiuni: 48X95X3 cmLavoarLavoarul cu blat din sticla adauga un plus de functionalitate spatiului sanitar. Forma ovala adancita este situata in partea stanga include sifon de scurgere si dispune de un orificiu destinat montarii bateriei. Blatul disponibil in partea dreapta este ideal pentru asezarea obiectelor decorative si a produselor cosmetice uzuale asigurand astfel confortul in rutina zilnica. Blatul este protejat cu un lac super-lucios rezistent la aburi temperaturi inalte si lichide. Acest lac faciliteaza curatarea si asigura protectia pe termen lung a materialului.Dulap pentru lavoarDulapul pentru lavoar Orka Anzer imbina perfect estetica si functionalitatea creand un ambient placut si bine organizat. Masca pentru lavoar ofera spatiu de depozitare si imbunatateste aspectul vizual al baii ascunzand tevile si instalatiile sanitare inestetice. Montat pe perete dulapul suspendat permite accesul facil la curatarea pardoselii mentinand igiena spatiului.Mobilierul pentru lavoar este compartimentat in doua sertare spatioase cu deschidere completa ideale pentru organizarea eficienta a produselor necesare in spatiul sanitar. Sistemul soft-close asigura inchiderea lenta si silentioasa protejand mecanismul de glisare si asigurand o functionare durabila. Finisajul lucios obtinut prin aplicarea mai multor straturi de lac ofera o protectie excelenta impotriva umiditatii si contribuie la mentinerea unui nivel ridicat de igiena. Adezivul poliuretanic (PU) folosit in procesul de fabricare garanteaza o aderenta solida intre componentele mobilierului prevenind riscul de dezlipire.Dimensiuni dulap lavoar: 60X40X50 cm

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

2.799,90 2.799,90 2.799,90 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm ești redirecționat către magazinul partener regata.ro/, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul regata.ro/ datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm?
Livrarea pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm este asigurată de magazinul regata.ro/. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm?
Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm este vândut de magazinul partener regata.ro/, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm se face către magazinul partener regata.ro/, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm?
Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm se găsește pe site-ul regata.ro/ la prețul de 2799.90 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul regata.ro/ dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm?
Metodele de plată pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm sunt stabilite de magazinul regata.ro/. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul regata.ro/.
Este Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm (2799.90 RON) este cel curent din feed-ul magazinului regata.ro/ și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm comanda se finalizează pe site-ul regata.ro/. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 2799.90 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm, adică regata.ro/, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm?
La livrarea Set mobilier baie Orka Anzer suspendat 3 piese alb 60 cm ar trebui să primești factura emisă de regata.ro/, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la regata.ro/

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies