Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb
979,90 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Capacitate (L)
- 5L
- Culoare
- alb
- În stoc la regata.ro/
- Vândut de regata.ro/
- Comandă direct la magazin
- 4 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 28 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb
979,90 RON
Vasul wc suspendat cu forma ovala din colectia CREA cu tehnologia inovatoare Clean On. Aceasta tehnologie permite apei sa clateasca in mod eficient interiorul vasului astfel incat toaleta ramane curata si igienizata mai mult timp. Vasul WC suspendat cu forma ovala din colectia CREA iese in evidenta prin designul modern sistemul de fixare ascuns si culoarea sa unica - Albul Cersanit. Vasul este proiectat pentru o spalare eficienta cu 3/5 l. Pretul include doar vasul WC suspendat capacul se achizitioneaza separat. Cersanit prezinta tehnologia sa inovatoare CleanOn intr-o versiune noua usor de utilizat si functionala.Straduindu-se sa ofere o functionalitate cat mai buna a tehnologii Clean On forma duzei de evacuare a fost modificata sa fie usor curbata si ergonomica pentru a oferii mai multa putere apei. Spala foarte eficient toata suprafata interioara a vasului lasand-o foarte curata. Aceasta noua solutie functionala usor de utilizat asigura cel mai inalt nivel de curatenie in baie. Curatare usoara Curatarea toaletei nu a fost nicioadata asa de usoara - acum doar cu o laveta moale.Detergentii puternici sunt de domeniul trecutului acum doar prin stergerea usoara cu o laveta vasul devine ideal de curat. Fara margine Marginea vasului de wc a fost scoasa eliminand astfel suprafetele greu accesibile pentru curatat.Fara Margine inseamna ca nu mai este loc pentru bacterii murdarie si germeni. Cu tehnologia Clean On mai curata pentru mai mult timp. Forma ergonomica si curbele duzei de evacuare Apa curge cu o forta mai mare eliminand complet toata murdaria. Spala foarte eficient toata suprafata interioara a vasului lasand-o foarte curata. Tehnologia inovatoare ROCKLITE permite productia de ceramica cu elemente foarte subtiri si in acelasi timp foarte rezistente la impact. Excelenta in design si rezistenta in timp cu colectia CREA de la Cersanit.Caracteristici: Tip produs: vas toaletaTip montare: suspendatForma: ovalCuloare: albVas WC suspendat Latime [mm] 355 Adancime [mm] 520 Greutate [kg] 25.5 Forma ovala Incarcare max 400 kg Tehnologie Clean On Cersanit (fara rama interioara) Tehnologie Rocklite (rezistenta la impact) Capacul WC se achizitioneaza separat.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb ești redirecționat către magazinul partener regata.ro/, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul regata.ro/ datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb?
Livrarea pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb este asigurată de magazinul regata.ro/. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb?
Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb este vândut de magazinul partener regata.ro/, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb se face către magazinul partener regata.ro/, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb?
Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb se găsește pe site-ul regata.ro/ la prețul de 979.90 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul regata.ro/ dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb?
Metodele de plată pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb sunt stabilite de magazinul regata.ro/. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul regata.ro/.
Este Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb la reducere?
Prețul afișat pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb (979.90 RON) este cel curent din feed-ul magazinului regata.ro/ și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb comanda se finalizează pe site-ul regata.ro/. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 979.90 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb, adică regata.ro/, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb?
La livrarea Vas WC suspendat Crea Cersanit K114-015 oval CO cu sistem fixare ascunsa alb ar trebui să primești factura emisă de regata.ro/, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la regata.ro/
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine