Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel
2.803,67 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Culoare
- rosu
- Material
- lemn
- În stoc la infinity.ro
- Vândut de infinity.ro
- Comandă direct la magazin
- 7 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 56 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel
2.803,67 RON
Cabinetul asta de lucru imbina functionalitatea cu stilul, perfect pentru depozitarea uneltelor in ateliere si garaje. Culoarea asta rosie si gri aduce viata in orice spatiu industrial si are si mult loc pentru echipamentele tale. 【Aspect elegant】 Schema de culori trendy rosu si gri nu doar ca arata modern, dar se potriveste si cu orice decor industrial. Blatul sau asemanator lemnului combina frumusetea cu utilitatea. 【Depozitare versatila】 Cu un sertar si un cabinet cu usi inchise, unitatea asta de depozitare te ajuta sa-ti organizezi uneltele, facandu-le usor accesibile. Sertarul cu rulment gliseaza lin, imbunatatindu-ti munca. 【Constructie robusta】 Facut din otel de calitate si lemn prelucrat, cabinetul asta poate suporta pana la 150 kg, asigurandu-se ca e durabil in fata sarcinilor dificile. E conceput sa reziste la rutina zilnica din ateliere aglomerate. 【Picioare reglabile】 Picioarele reglabile iti permit sa-l incadrezi pe podele inegale, oferind stabilitate si prevenind vibratiile. Este un detaliu super util pentru lucrul de precizie. 【Asamblare simpla】 Conceput pentru o montare usoara, doua persoane pot assembla cabinetul cu unelte de baza precum o surubelnita si o cheie. Instructiunile clare fac procesul simplu si fara batai de cap. Numarul de articole: 4 Culoare: Rosu Forma: Dreptunghiulara Material: Otel metalic Finisaj: Mat Interior/Exterior: Doar pentru interior Camere: Atelier Baterii incluse: Nu Pondere maxima: 150 kg Dimensiuni: 200 x 55 x 85 cm (L x l x i) Marca: Ce contine livrarea: 4 x cabinet de lucru (cu 1 usa si 1 sertar) Asamblare necesara: Da Numarul recomandat de persoane pentru asamblare: 2
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel?
Livrarea pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel?
Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel?
Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 2803.67 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel?
Metodele de plată pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel la reducere?
Prețul afișat pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel (2803.67 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 2803.67 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel?
La livrarea Birou 4 piese Rosu si Gri din lemn si otel ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la infinity.ro
-45%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-10%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-3%
Fără imagine