Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester
1.052,36 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Culoare
- gri
- Material
- poliester
- În stoc la infinity.ro
- Vândut de infinity.ro
- Comandă direct la magazin
- 2 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 59 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester
1.052,36 RON
Acest scaun reclinabil modern, elegant si simplu, e exact ce-ti trebuie pentru orice spatiu contemporan. Are linii clare si simple, fara multe detalii, ce reflecta estetica moderna, oferind un loc confortabil pentru relaxare. Forma sa se potriveste usor in orice camera, iar tapiteria moale din poliester face sa stea bine. E perfect pentru cei care vor sa imbine stilul cu functionalitatea, fie ca stai cu o carte, te uiti la televizor sau te relaxezi dupa o zi lunga. Materiale: Acoperit cu poliester de calitate, acest scaun reclinabil e nu doar placut la atingere, dar si foarte durabil. Tapiteria e facuta sa reziste la utilizare zilnica, oferind confort si un aspect placut. E o alegere smart pentru cei care vor stil si calitate. In plus, poliesterul e rezistent, asa ca scaunul isi pastreaza aspectul, fiind un element cool in sufrageria ta. Componente incluse: Scaunul reclinabil e dotat cu spatar si sezut bine captusite, ambele avand acelasi material din poliester prietenos. Cotierile, la fel de captusite, ofera suport in plus fara sa compromita stilul. Inclinarea manuala e simpla si permite diverse pozitii de sezut, iar picioarele din plastic rezistent ofera stabilitate. Functii /Design: Spatarul are mai multe pozitii, astfel ca poti schimba usor intre ele pentru confort maxim. Inclinarea se regleaza cu usurinta de mana, ajutand fiecare utilizator sa gaseasca rapid pozitia dorita de sezut. Ideal pentru cei care cauta eficienta si functionalitate in design. Utilizari recomandate: Proiectat pentru interior, acest scaun reclinabil e perfect pentru living, avand un spatiu comod pentru momente cu familia sau relaxare. Designul sau compact e ideal pentru apartamente si camere mai micute, unde functionalitatea conteaza mult. E si o alegere excelenta pentru birouri de acasa, creand o atmosfera chill in pauzele de lucru. Intretinere si igiena: Mentinerea acestui scaun e simpla: stergi cu o carpa uscata pentru a-l pastra curat. Evita chimicalele dure ca sa duci bine de poliester, iar daca-l tii departe de soare direct, isi mentine culoarea mai mult timp.”,,Language} Culoare: Gri inchis Material: Poliester Picioare material: Plastic Dimensiuni generale: 66,5 x 94 x 101,5 cm (L x l x i) Greutate maxima: 110 kg Capacitate de sezut: 1 Durabil Mecanism de inclinare Spatar cu mai multe pozitii Asamblarea necesara: Da Livrare-continuturi: 1 x fotoliu reclinabil
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester?
Livrarea pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester?
Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester?
Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 1052.36 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester?
Metodele de plată pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester la reducere?
Prețul afișat pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester (1052.36 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1052.36 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester?
La livrarea Fotoliu recliner Gri inchis 66.5 x 94 x 101.5 cm Poliester ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la infinity.ro
-45%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-10%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
-3%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-3%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
-19%
Fără imagine
Fără imagine
-20%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-20%
Fără imagine