Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
General Power Tools

Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli

3.603,59 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Culoare
bej
  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 11 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 23 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli

3.603,59 RON
Cumpără
Setul de canapea modulara vidaXL cu 8 piese combina stilul cu confortul. E esential pentru zona ta exterioara. Pot gazdui patru persoane care se relaxeaza, iar designul modular iti permite sa-l aranjezi cum ai nevoie, fie ca petreci timp cu prietenii sau te bucuri de o cina in familie in gradina, pe balcon sau in living. Flexibilitate Modulara: Poti aranja setul cum vrei sa se potriveasca spatiului tau. Fie ca e un balcon mic sau o gradina mare, poti face ajustarile necesare pentru a avea un loc confortabil pentru intalniri. Materiale Durabile: Cu un cadru robust din ratan poli sintetic si tesatura poliester de calitate, setul asta de canapea e construit sa reziste. E rezistent la vreme, asa ca te poti bucura de el tot anul fara sa-ti pierzi aspectul estetico. Sedere Comfortabila: Pernutele sunt umplute cu spuma, oferindu-ti un loc confortabil pe care sa stai ore in sir. Sunt gandite sa-si pastreze forma si sa ofere suport, perfect pentru timp petrecut cu prietenii sau familia. Intretinere Usoara: Sa pastrezi setul tau de canapea exterioara curat e floare la ureche. Pur si simplu indepartezi murdaria cand e uscata si eviti produsele chimice dure. Pernutele se pot spala usor datorita fermoarelor, mentinandu-ti mobilierul fresh si primitor. Design Stilat: Setul modern de canapele, cu culorile trendy de bej si gri, adauga un plus de stil in aerul tau. Se potriveste bine cu orice decor, facandu-l o alegere versatila pentru orice aspect. Numarul de articole: 4 Culoare: Bej Forma: Dreptunghiulara Material: Rachita sintetica Interior/Exterior: Interior / Exterior Husa inclusa: Nu Camera: Jardin et terrasse Baterii incluse: Nu Capiton: Nu Capacitate: 4 persoane Numarul maxim de persoane: 4 Capacitate de sedere: 6 Leagane: Nu Scara: Nu Ce contine livrarea: Set de canapea coltar exterioara, inclusiv sectiuni de canapea si o masa Asamblare necesara: Da Numarul recomandat de persoane pentru asamblare: 2

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

3.603,59 3.603,59 3.603,59 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli?
Livrarea pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli?
Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli?
Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 3603.59 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli?
Metodele de plată pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli la reducere?
Prețul afișat pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli (3603.59 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 3603.59 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli?
La livrarea Set de Canapea Modulara cu Pernute Bej din Ratan Poli ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies