Sari la conținut
General Power Tools

Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm

136,72 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Material
lemn
  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 9 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 42 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm

136,72 RON
Cumpără
Transforma-ti spatiul cu fermecatorul carlig de teava Te-ai saturat de aceleasi carlige vechi si plictisitoare care iti aglomereaza peretii? spune adio obisnuitului si imbratiseaza extraordinarul cu carligul nostru unic de teava! confectionat din lemn de molid 100%, acest carlig emana un farmec rustic care va ridica instantaneu stilul oricarei incaperi. Da frau liber creativitatii tale Cu designul sau modern si inedit, acest carlig de teava adauga o nota de umor spatiului dvs. si il transforma intr-un subiect de conversatie printre oaspetii dvs. Combinatia sa de culori nuc si negru creeaza un contrast izbitor care completeaza orice decor, fie ca este contemporan sau traditional. Functional si elegant Acest carlig de teava nu numai ca serveste ca piesa decorativa, dar ofera si un aspect practic. Teava sa robusta din metal 100% poate sustine paltoane, palarii, genti sau chiar prosoape, mentinand spatiul organizat si fara dezordine. Instalare usoara Instalarea acestui carlig de teava este floare la ureche. Este livrat cu toate feroneriile necesare, permitandu-va sa il fixati fara efort pe perete. Nu trebuie sa va faceti griji ca va cadea sau ca va va deteriora peretii. Detalii tehnice: Tip de produs: Carlig pentru tevi Material: 100% lemn de molid (corp), 100% metal (teava) Greutate: 0. 6 kg Dimensiuni: Latime: 20 cm, Inaltime: 20 cm, Adancime: 10 cm Culoare: nuc si negru Concept: Modern - Noutate, Rustic, Umor Reinnoieste-ti spatiul si adauga o nota de personalitate cu fermecatorul carlig pentru tevi. Nu va multumiti cu obisnuitul cand puteti avea extraordinarul. Comanda-l pe al tau astazi si transforma-ti spatiul intr-un refugiu elegant.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

136,72 136,72 136,72 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm?
Livrarea pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm?
Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm?
Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 136.72 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm?
Metodele de plată pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm (136.72 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 136.72 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm?
La livrarea Carlig de teava, Hanah Home, lemn de molid si metal, nuc si negru, 20x20x10 cm ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies