Sari la conținut
General Power Tools

Hanah Home

Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414

Vândut de infinity.ro

1.624,89 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la infinity.ro Comandă direct la magazin
1 persoană urmărește acest produs
Comandat de 16 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414

1.624,89 RON
Cumpără
Transforma-ti spatiul cu un dulap modern si elegant Te-ai saturat de dezordine si dezorganizare in dormitorul tau? este timpul sa faci un upgrade la dulapul nostru uimitor care nu numai ca va oferi o depozitare ampla, dar va adauga si o nota de eleganta spatiului tau. Calitate si durabilitate de neegalat Confectionat din panouri de particule acoperite cu 100% melamina, dulapul nostru este construit pentru a dura. Grosimea de 18 mm asigura robustete si longevitate, in timp ce bordurile din pvc adauga un finisaj elegant. Picioarele metalice asigura stabilitate si suport, ceea ce il face o alegere de incredere pentru anii urmatori. Maximizati spatiul de stocare Cu doua sertare spatioase si numeroase rafturi, dulapul nostru ofera o multime de spatiu pentru a va pastra organizate hainele, accesoriile si alte lucruri esentiale. Inaltimea raftului superior de 29. 9cm si inaltimea raftului inferior de 20cm permit aranjarea usoara a diferitelor articole. Inaltimea sertarului de 20cm ofera spatiu de depozitare suplimentar pentru articole mai mici. Design versatil si practic. Dulapul nostru poate fi fixat cu usurinta pe perete, asigurand stabilitate si siguranta. Culoarea Atlantic Pine adauga o nota de rafinament oricarei incaperi, ceea ce il face perfect pentru spatiile moderne si cu tematica industriala. Dimensiunile sale de 104 cm latime, 225 cm inaltime si 52 cm adancime il fac potrivit pentru diverse dimensiuni de camera. Detalii tehnice: Tip de produs: Dulap Material: Material: Panou de particule de lemn acoperit cu melamina 100%. Grosime: 18mm Bordura: PVC Picioare: Metal, inaltime de 10 cm Dimensiunea dulapului: Latime: 104cm, Inaltime: 225cm, Adancime: 52cm Inaltimea raftului superior: 29. 9cm Inaltimea raftului inferior: 20cm Inaltimea sertarului: 20cm Culoare: Pin Atlantic Conceptie: Culoare: Atlantic Pine: Modern - Noutate, Industrial
Other Data
Sifoniere

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 1.624,89 RON (OG 58/2022)

1.624,89 1.624,89 1.624,89 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414?
Livrarea pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414?
Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414?
Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 1624.89 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414?
Metodele de plată pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 la reducere?
Prețul afișat pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 (1624.89 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1624.89 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414?
La livrarea Sifonier, Hanah Home, pal melaminat, pin atlantic, 104x52x225 cm, 863SPH5414 ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Produse similare

Alte produse de la infinity.ro

Alte produse Hanah Home

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies