Sari la conținut
General Power Tools

Hanah Home

Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm

Vândut de infinity.ro

833,84 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la infinity.ro Comandă direct la magazin
9 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 60 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm

833,84 RON
Cumpără
Va prezentam televizorul nostru uimitor, conceput pentru a va ridica spatiul de locuit si a crea un punct focal captivant pentru zona dvs. de divertisment. Cu designul sau elegant si modern, aceasta unitate tv este o imbinare perfecta de stil si functionalitate, ceea ce o face o necesitate absoluta pentru orice casa. Descopera puterea elegantei Realizat cu cea mai mare precizie, acest corp tv se mandreste cu o constructie din placi aglomerate acoperite cu melamina 100%, asigurand o durabilitate si o longevitate exceptionale. Grosimea de 18 mm adauga robustete unitatii, facand-o capabila sa reziste la testul timpului. O armonie de culori Combinatia dintre culorile nuc si antracit creeaza un amestec armonios care completeaza fara efort orice decor interior. Tonurile calde ale nucului emana un sentiment de rafinament, in timp ce antraciul elegant adauga o nota de modernitate, ceea ce face din aceasta unitate tv un accesoriu versatil pentru casa dvs. Embraca-te in potrivirea perfecta Cu o latime de 180 cm, o inaltime de 35 cm si o adancime de 47 cm, aceasta unitate tv ofera un spatiu amplu pentru a va gazdui televizorul, dispozitivele media si alte lucruri esentiale. Designul sau grijuliu include rafturi si compartimente spatioase, permitandu-va sa va organizati cu grija bunurile si sa va pastrati zona de zi fara dezordine. Detalii tehnice: Tip de produs: Unitate TV Material: Material: Panou din particule de lemn acoperit cu melamina 100%: 100%. Grosime: 18 mm Latime: 180 cm Inaltime: 35 cm Adancime: 47 cm Culoare: nuc si antracit Revitalizati-va spatiul de locuit cu rafinatul nostru corp tv si experimentati combinatia perfecta de stil, functionalitate si durabilitate. Imbunatatiti-va casa astazi si creati o ambianta captivanta care va va lasa oaspetii inmarmuriti.
Other Data
Comode

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 833,84 RON (OG 58/2022)

833,84 833,84 833,84 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm?
Livrarea pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm?
Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm?
Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 833.84 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm?
Metodele de plată pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm (833.84 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 833.84 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm?
La livrarea Comoda tv, Hanah Home, pal melaminat, nuc antracit, 180x47x35 cm ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies