Sari la conținut
General Power Tools

Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm

1.130,50 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Material
sticla
Size bike frame
L
Size kids height
158
  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 11 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 49 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm

1.130,50 RON
Cumpără
Imbunatateste-ti spatiul de locuit cu suportul TV scandinav elegant Transformati-va camera de zi intr-un spatiu elegant si primitor cu suportul nostru de televizor scandinav. Realizat cu cea mai mare atentie la detalii, acest suport tv este conceput pentru a ridica decorul casei dvs. si pentru a oferi o solutie functionala pentru nevoile dvs. de divertisment. Elegance si durabilitate intr-unul singur Fabricat din sticla 100% calita, suportul nostru TV emana eleganta si rafinament. Designul elegant si modern va completa fara efort orice stil de interior, adaugand o nota de clasa spatiului dvs. de locuit. Sticla groasa de 18 mm asigura durabilitate si stabilitate, fiind o investitie de lunga durata pentru casa dvs. Creeaza un punct focal in camera ta de zi. Cu dimensiunile sale generoase de 158 cm in latime, 40 cm in inaltime si 35 cm in adancime, suportul nostru pentru televizor ofera un spatiu amplu pentru a va gazdui televizorul si alte dispozitive media. Liniile sale curate si designul minimalist creeaza un punct focal in camera dvs. de zi, atragand instantaneu atentia si creand un sentiment de armonie. Ambinarea perfecta de stil si functionalitate Nu numai ca suportul nostru pentru televizor imbunatateste aspectul estetic al spatiului dvs. de locuit, dar ofera si solutii practice de depozitare. Cadrul din placi aglomerate acoperite 100% cu melamina ofera spatiu de depozitare suplimentar pentru accesoriile dvs. media, mentinand camera dvs. de zi organizata si fara dezordine. Detalii tehnice: Material rama: Material cadru: Panou aglomerat de particule de lemn 100% acoperit cu melamina Material de sticla: 100% sticla calita Grosime: 18 mm Latime: 158cm Inaltime: 40cm Adancime: 35cm Culoare: alb Imbunatatiti-va camera de zi cu suportul nostru de televizor scandinav si experimentati combinatia perfecta de stil si functionalitate. Comanda acum si transforma-ti spatiul intr-un paradis de eleganta si rafinament.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

1.130,50 1.130,50 1.130,50 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm?
Livrarea pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm?
Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm?
Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 1130.50 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm?
Metodele de plată pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm (1130.50 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1130.50 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm?
La livrarea Comoda tv, Hanah Home, sticla calita, alb, 158x40x35 cm ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies