Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant
Vândut de europroduse.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Design Optimizat pentru Performanta: Geometria si profilul special al lamei sunt proiectate pentru a maximiza eficienta taierii, reducand timpul necesar pentru finalizarea proiectelor si minimizand oboseala operatorului.
- Durabilitate in Timp: Tratamentul termic si acoperirea speciala aplicata lamei asigura o rezistenta sporita la uzura si coroziune, prelungind durata de viata a lamei si mentinandu-i performantele de-a lungul timpului.
- Compatibilitate Universala: Lama noastra este compatibila cu o gama larga de modele de drujbe, oferindu-va flexibilitate in utilizarea ei in diferite aplicatii si conditii de lucru.
- Usor de Intretinut: Lama noastra pentru drujba este proiectata pentru a fi usor de intretinut, astfel incat sa puteti sa va concentrati mai mult pe proiectele dumneavoastra si mai putin pe mentenanta echipamentului.
Cu lama noastra pentru drujba, puteti fi sigur ca veti avea in mana un instrument de incredere care va va ajuta sa realizati orice proiect de taiere cu succes. Alegeti performanta si fiabilitatea cu lama noastra pentru drujba! Detalii tehnice: - Lama: 14'
- Pas Lant: 3/8
- Numar pinteni: 52
- Lungime lama: 35 cm
- Canelura lama: 1.3 mm
Continut pachet: - 1 x Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8
- Custom Field1
- new
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 25,00 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant prin General Power Tools?
Care sunt termenii de livrare pentru Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant?
Ce garanție are Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant?
Cum se returnează Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant?
Ce preț are Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant?
Cum pot plăti pentru Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant?
Este Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant la reducere?
De ce nu pot comanda Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant direct de pe General Power Tools?
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant?
Ce documente primesc la cumpărarea Lama drujba 14'/35 cm 52 PINTENI PAS 3/8, Elefant?
Alte produse de la europroduse.ro
Produse similare
Rotor
Drujba pe Acumulator Rotor RBS1601, 36V/5Ah, 26m/s, 6000 rot/min
PRP: 820,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Start Pro
Drujba pe benzina Start Pro , lungime sina 40 cm, lungime lant 40.7 cm, pas lant 0.325, 4.5 CP, 1900W
PRP: 411,00 RON
În stoc
Vezi oferta
RedBack
Redback EP60 Acumulator Li-Ion Redback EP60 40V 6Ah
PRP: 1.027,00 RON
În stoc
Vezi oferta
RedBack
Incarcator rapid acumulatori Redback EC50
PRP: 370,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Start Pro
Mini drujba cu acumulator,20V, 2Ah, pas lant 1/4,4400 rpm
PRP: 411,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Rotor
Fierastrau cu Lant si Acumulator Rotor RMC21-8, 21V / 2Ah, Brushless, Ungere lant,
PRP: 290,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Rotor
Drujba pe Acumulator Rotor RBS1201 24V / 3Ah, 6500 rpm
PRP: 528,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Rotor
Mini Fierastrau pe Acumulator RMC-1.5 Rotor 4500 rot/min 1 x Acumulator 21V 1.5Ah
PRP: 190,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Start Pro
Drujba pe benzina,Start Pro,2 CP, pas lant 3/8, lungime lant 30.5cm, 1500W
PRP: 605,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Start Pro
Drujba pe benzina Start Pro, lungime lant 40.7cm,pas lant 3.25, 1900W
PRP: 423,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Start Pro
Drujba pe Benzina,Start Pro, 2.58 CP, lungime lant 38cm,pas lant 3.25, 1900W, 8500 RPM
PRP: 530,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Start Pro
Drujba pe benzina, Start Pro, 2.58 CP, pas lant 3.25,lungime lant 38cm, 1900W
PRP: 605,00 RON
În stoc
Vezi oferta