Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm
367,28 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Greutate
- 10KG
- În stoc la infinity.ro
- Vândut de infinity.ro
- Comandă direct la magazin
- 4 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 41 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm
367,28 RON
Bufetul asta modern are linii simple si un stil minimalist care se potriveste de minune in orice camera. E perfect pentru interior, mai ales in camerele de zi. Ofera o solutie eleganta pentru carti, decoratiuni si lucruri personale. Fabricat din lemn prelucrat, imbina functionalitatea cu eleganta si aduce un plus practiculor caselor care iubesc simplitatea. Constructie din lemn prelucrat Bufetul vine din lemn prelucrat, rezistent si de lunga durata, oferind o solutie de depozitare care e atat atractiva, cat si robusta. O alegere sigura pentru uz zilnic, ajuta la mentinerea unui aspect ingrijit. Sistem integrat de rafturi Cu rafturi din placaj, bufetul asta ofera flexibilitate in organizare, potrivit pentru carti si decoratiuni. Rafturile simple maximizeaza spatiul si sunt ideale pentru camere ingrijite. Design spatios Buffe-ul are mult spatiu pentru organizarea si expunerea diverselor obiecte. Proprietarii pot sa-si pastreze camera ordonata, avand acces usor la depozitare, mentinand un stil modern. Versatilitate functionala Ideal pentru camere de zi sau alte spatii, designul modern se integreaza usor in diverse stiluri, fiind o solutie practica pentru casele care nu fac compromisuri la stil. Instructiuni de ingrijire Asamblarea se face in doi, folosind o surubelnita. Ingrijirea se face prin stergerea periodica cu o carpa uscata, evitand produsele chimice dure care pot strica materialul. Culoare: Stejar sonoma Dimensiuni generale: 90 x 30 x 90 cm (l x ad. x i) Greutate maxima: 10 kg pe raft Durabil Spatiu de stocare amplu Utilizare Versatila Asamblarea necesara: Da Livrare-continuturi: 1 x Dulap
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm?
Livrarea pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm?
Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm?
Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 367.28 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm?
Metodele de plată pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm (367.28 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 367.28 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm?
La livrarea Bufet Stejar Sonoma 90 x 30 x 90 cm ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la infinity.ro
-45%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-10%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
-3%
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-3%
Fără imagine
-3%
Fără imagine
-3%
Fără imagine
-3%
Fără imagine
-3%
Fără imagine
Fără imagine
-3%
Fără imagine
Fără imagine
-3%
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-3%
Fără imagine
-3%
Fără imagine
-3%
Fără imagine
Fără imagine