Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000
1.254,43 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Tensiune
- 230V
- În stoc la nevertebrate.ro
- Vândut de nevertebrate.ro
- Comandă direct la magazin
- 1 persoană urmărește acest produs
- Comandat de 22 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000
1.254,43 RON
Set complet BioSmart 5000 format din filtru cu UVC, pompa de filtrare si furtun, combinatia ideala de sistem de filtrare si tehnologie UVC.Date tehnice:Dimensiuni (LxWxH): 280 x 380 x 410 mmTensiune nominala: 230 V / 50 HzCablu electric lungime: 3 mConsum de energie UVC: 11 WUV iluminant: 7 WIncl. Pompa de filtru Oase FP 1500Pompa consumului de energie: 25 WDebit: max. 1500 l / hInaltimea de livrare: max. 1,9 mIntrare: duza furtunului trepte 3/4 "la 1 1/2"Iesire: DN 50Izolator de murdarie: 1 1/2 "AGNumarul de bureti de filtrare albastru: 1Numarul de bureti de filtrare rosii: 1Potrivit pentru iazuri fara stoc de peste maxim: 5 m³Potrivit pentru iazuri cu stoc de peste maxim: 2,5 m³Potrivit pentru iazuri cu Koibesatz max: 1,3 m³Set incl. Filtru, UVC, pompa si furtun de 3 m 3/4 "Garantie: 2 ani (fara bureti de filtrare si becuri)
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 ești redirecționat către magazinul partener nevertebrate.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul nevertebrate.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000?
Livrarea pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 este asigurată de magazinul nevertebrate.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000?
Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 este vândut de magazinul partener nevertebrate.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 se face către magazinul partener nevertebrate.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000?
Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 se găsește pe site-ul nevertebrate.ro la prețul de 1254.43 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul nevertebrate.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000?
Metodele de plată pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 sunt stabilite de magazinul nevertebrate.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul nevertebrate.ro.
Este Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 la reducere?
Prețul afișat pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 (1254.43 RON) este cel curent din feed-ul magazinului nevertebrate.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 comanda se finalizează pe site-ul nevertebrate.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1254.43 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000, adică nevertebrate.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000?
La livrarea Set complet filtrare Oase BioSmart Set 5000 ar trebui să primești factura emisă de nevertebrate.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la nevertebrate.ro
-10%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
-35%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
-23%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-31%
Fără imagine