Sari la conținut
General Power Tools

Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm

196,10 RON -24%

PRP: 258,85 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
Vezi oferta la infinity.ro

Economisești 62,75 RON -24%

  • 12 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 52 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm

196,10 RON
Cumpără
Ghiveci sferic minimalist gri, cu farfurie de scurgere – accent modern pentru plante mici Transforma orice colt al casei intr-un spatiu mai elegant cu acest ghiveci decorativ sferic , cu design tip “impletitura” si aspect modern. Forma sa rotunjita atrage privirea imediat, iar farfuria de scurgere inclusa te ajuta sa pastrezi biroul, raftul sau blatul curat , fara urme de apa. Este alegerea ideala pentru suculente, cactus, plante mici sau aranjamente minimaliste , atunci cand vrei un decor contemporan, dar practic, usor de integrat in orice stil. Caracteristici si Specificatii Material: plastic ecologic, biodegradabil (sigur pentru utilizare decorativa, cu impact redus asupra mediului) Tehnologie de realizare: imprimat 3D / printat 3D cu tehnologie avansata pentru detalii precise si geometrie uniforma Dimensiuni exacte: 147.5 x 146.8 x 102.0 mm (aprox. 15 cm diametru) Greutate: 297.8 g (stabil, dar usor de mutat) Culoare: gri, usor de asortat cu mobilier modern, industrial sau scandinav Design: sferic, cu structura decorativa tip fasii curbate, efect vizual de volum si profunzime Accesoriu inclus: farfurie de scurgere/elevare pentru protectia suprafetelor Finisaj: mat, cu textura fina specifica imprimarii 3D (detaliu modern, placut la atingere) De ce sa alegi acest produs? Arata ca o piesa de design, nu doar un ghiveci: forma sferica si liniile “impletite” creeaza un efect sculptural care pune planta in valoare. Mai putina grija pentru suprafete: farfuria de scurgere ajuta la colectarea picaturilor, protejand mobilierul si reducand riscul de pete. Perfect pentru spatii mici: dimensiunea de ~15 cm il face ideal pentru birou, noptiera, biblioteca sau pervaz. Stabil si usor: se muta rapid cand reorganizezi decorul, dar ramane bine asezat in utilizare zilnica. Eco-friendly, fara compromis la estetica: realizat din ecologic, biodegradabil , pentru un decor mai responsabil. Unicitate discreta: fiecare piesa printata 3D poate avea micro-variatii de textura, semn al unui produs realizat cu atentie, nu in masa. Utilizari si Idei de Amplasare Acest ghiveci se potriveste excelent cu plante care iubesc un look curat si modern: suculente , mini plante verzi, cactus, sau chiar aranjamente cu muschi decorativ. Amplaseaza-l pe birou pentru un plus de inspiratie, pe o masa de cafea ca piesa centrala subtila, pe un raft langa carti si obiecte minimaliste sau pe pervaz pentru o nota contemporana. Este si o idee de cadou inspirata pentru cineva care isi amenajeaza locuinta, isi doreste un birou mai placut sau iubeste decorul modern. Calitate si Sustenabilitate Ghiveciul este realizat din plastic ecologic, biodegradabil , un material apreciat pentru echilibrul dintre aspect, rigiditate si responsabilitate fata de mediu. Procesul de imprimare 3D / printare 3D cu tehnologie avansata permite obtinerea unor curbe fluide si a unui design complex, greu de realizat prin metode clasice. Rezultatul este un obiect decorativ modern, cu personalitate, care iti pune plantele in valoare si iti completeaza spatiul cu un accent elegant. Alege-l acum si ofera plantelor tale un “camin” pe masura stilului tau.
Other Data
Ghivece si suporturi

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 196,10 RON (conform OG 58/2022)

Ultimul an

196,10 196,10 196,10 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm?
Livrarea pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm?
Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm?
Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 196.10 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm?
Metodele de plată pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm (196.10 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 196.10 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm?
La livrarea Ghiveci Decorativ Sferic Minimalist, Gri, 15 cm ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies