Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
General Power Tools

Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm

456,38 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Tensiune
5V
  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 2 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 53 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm

456,38 RON
Cumpără
Avand un aspect atemporal si rafinat, masuta de toaleta cu oglinda si lumini LED este un plus excelent pentru decorul dormitorului dvs., tinand in acelasi timp cosmeticele la indemana! Material stabil: Lemnul compozit este de o calitate exceptionala, cu suprafata neteda si prezentand, de asemenea, durabilitate, stabilitate si rezistenta la umiditate. Fabricata din lemn prelucrat, aceasta masa de machiaj este usor de curatat. Spatiu amplu de depozitare: Aceasta masa de toaleta are 1 sertar, 1 compartiment si un blat spatios, care ofera spatiu amplu pentru a va pastra bine organizate articolele cosmetice esentiale. Oglinda utila: Oglinda frumoasa inclusa, ofera o vedere clara pentru aplicarea machiajului si adauga o nota eleganta mesei de toaleta. Lumini LED reglabile: Aceasta masa de bijuterii are lumini LED in jurul oglinzii. Puteti comuta cu usurinta intre 3 culori luminoase (rece, calda si neutra) si puteti regla luminozitatea folosind telecomanda la indemana. Avertisment: Pentru a preveni rasturnarea, acest produs trebuie utilizat impreuna cu dispozitivul de prindere pe perete inclus. Bine de stiut: Produsul are un conector USB, dar sursa de alimentare certificata de 5 V nu este inclusa. Culoare: Alb Material: Lemn prelucrat, sticla Dimensiuni: 90 x 42 x 132,5 cm (l x ad. x i) Asamblare necesara: Da Legal Documents: Mai multe detalii despre prevenirea rasturnarii mobilierului tau pot fi gasite aici

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

456,38 456,38 456,38 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm?
Livrarea pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm?
Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm?
Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 456.38 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm?
Metodele de plată pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm (456.38 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 456.38 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm?
La livrarea Masa de toaleta cu LED-uri, alb, 90x42x132,5 cm ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies