Sari la conținut
General Power Tools

Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm

758,20 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Culoare
alb
  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 1 persoană urmărește acest produs
  • Comandat de 47 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm

758,20 RON
Cumpără
Transformati-va camera de zi intr-un spatiu luxos si elegant cu masuta noastra de cafea alba si aurie uimitoare. Aceasta piesa rafinata va ridica instantaneu stilul casei dvs., creand o atmosfera sofisticata care va va impresiona toti oaspetii. Eleganta si sofisticata Combinatia de culori alb si auriu adauga o nota de farmec oricarei incaperi, facand din aceasta masuta de cafea o piesa de referinta in decorul casei tale. Designul elegant si estetica moderna vor imbunatati aspectul general al spatiului dvs. de locuit, conferindu-i un aer sic si de lux. Durabila si de inalta calitate Confectionata din panouri de particule acoperite cu 100% melamina, aceasta masuta de cafea nu este doar eleganta, ci si durabila si de lunga durata. Grosimea de 18 mm asigura stabilitate si robustete, ceea ce o face o piesa de mobilier de incredere pentru utilizarea zilnica. Spatioasa si functionala Cu o latime de 105 cm, o inaltime de 33. 6 cm si o adancime de 60 cm, aceasta masuta de cafea va ofera un spatiu amplu pentru a expune obiecte decorative, a depozita reviste sau pur si simplu pentru a savura o ceasca de cafea cu prietenii si familia. Designul spatios o face atat practica, cat si versatila pentru orice amenajare a livingului. Detalii tehnice: Material: Material: Panou de particule de lemn 100% acoperit cu melamina Grosime: 18 mm Dimensiuni: 105cm (L) x 33. 6cm (h) x 60cm (d) Culoare: alb si auriu

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

758,20 758,20 758,20 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm?
Livrarea pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm?
Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm?
Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 758.20 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm?
Metodele de plată pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm la reducere?
Prețul afișat pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm (758.20 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 758.20 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm?
La livrarea Masuta de cafea, Hanah Home, pal melaminat, alb auriu, 105x60x33.6 cm ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies