Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin
982,26 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la infinity.ro
- Vândut de infinity.ro
- Comandă direct la magazin
- 1 persoană urmărește acest produs
- Comandat de 40 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin
982,26 RON
Transformati-va spatiul de locuit cu masuta noastra laterala exceptionala, realizata din 100% lemn masiv de fag. Panoul superior din MDF cu luciu inalt prezinta un model de marmura uimitor, adaugand o nota de eleganta oricarei camere. Inaltimea ajustabila va permite sa personalizati masa in functie de nevoile dumneavoastra, fie ca o folositi ca masuta de noapte, fie ca un element de accent elegant in livingul dumneavoastra. Imbunatatiti-va Decorul Aceasta masuta laterala este combinatia perfecta intre functionalitate si stil, facand-o un obiect indispensabil pentru orice casa moderna. Culorile nuc si travertin completeaza o varietate de stiluri de decorare, de la contemporan la traditional. Fie ca savurati o ceasca de cafea sau expuneti obiectele decorative preferate, aceasta masa va adauga o nota de rafinament spatiului dumneavoastra. Calitate Artizanala Realizata din 100% lemn masiv de fag Panou superior din MDF cu luciu inalt si model de marmura (Grosime: 18 mm) Inaltime ajustabila pentru utilizare personalizata Latime: 42 cm, Inaltime: 43/57 cm, Adancime: 42 cm Disponibil in culorile Nuc si Travertin Adaugati o nota de lux casei dumneavoastra cu masuta noastra laterala uimitoare. Comandati-o astazi si imbunatatiti-va decorul la noi inaltimi.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin?
Livrarea pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin?
Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin?
Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 982.26 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin?
Metodele de plată pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin la reducere?
Prețul afișat pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin (982.26 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 982.26 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin?
La livrarea Masuta laterala Opus Kare 42, travertin, MDF, nuc / travertin ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la infinity.ro
-45%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-10%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-15%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-20%
Popular
Fără imagine
Produse similare
-23%
Popular
Fără imagine
-25%
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-23%
Fără imagine
-23%
Fără imagine
-23%
Fără imagine
-23%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-23%
Fără imagine