Sari la conținut
General Power Tools

Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat

1.546,37 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Material
lemn
Tensiune
5V
  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 2 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 15 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat

1.546,37 RON
Cumpără
Masa de toaleta cu oglinda si iluminare integrata este o piesa centrala eleganta pentru dormitoare moderne, combinand aspectul cu utilitatea. Fabricata din lemn prelucrat de calitate cu un finisaj superb de stejar fumuriu, imbunatateste cu adevarat camera ta, oferind un loc perfect pentru machiaj si ingrijire. Un must-have pentru oricine vrea eleganta si functionalitate in spatiul personal. Iluminare integrata: Sistemul de lumina LED incorporat ofera un ambient luminos, ajutandu-te sa aplici machiajul perfect, chiar si in zone slab luminate. Aceasta caracteristica transforma masa intr-o statie de machiaj excelenta. Solutie de depozitare ampla: Cele doua sertare incapatoare sunt concepute pentru acces usor, pastrand machiajul si produsele de ingrijire organizate. Functionarea lina a acestor sertare adauga un pic de lux rutinei tale. Design elegant: Culoarea de stejar fumuriu nu doar ca se potriveste cu diferite stiluri de dormitor, dar aduce si un strop de chic modern in decorul tau. Aceasta masa se integreaza fara probleme cu restul mobilei. Materiale de calitate: Fabricata din lemn prelucrat care rezista la umiditate, aceasta masa este robusta. Constructia sa solida face din ea un spatiu fiabil si stilat pentru ingrijire timp de multi ani. Functionalitate versatila: Poate fi folosita nu doar pentru machiaj, ci si ca birou pentru scris sau ca un loc perfect pentru fotografii sau obiecte decorative, sporind utilitatea spatiului tau. Numarul de articole: 3 Culoare: Maro Culoare lumina: Alb Forma: Dreptunghiulara Material: Lemn prelucrat Finisaj: Mat Indelungat/Exterior: Doar pentru interior Include capac: Nu Camera: Dormitor Surse de alimentare: Priza Baterii incluse: Nu Baza bec: E27 Capacitate: Potrivit pentru o persoana Numarul maxim de persoane: 1 Pondere maxima: 200 kg Montaj inclus: Da Dimensiuni: 78.5 x 41 x 135 cm (L x l x i) Inaltimea suprafetei: 2.00 cm Oscilatii: Nu Scari: Nu Marca: Contine livrarea: Masa de toaleta cu oglinda si lumini Asamblare necesara: Da Numarul recomandat de persoane pentru asamblare: 2 Va rugam sa retineti casutilizati numai o intrare certificata de 5V DC. Tensiunea mai mare poate provoca supraincalzirea si poate duce la deteriorarea dispozitivului si la riscul potential de supraincalzire si incendiu. Nu conectati acest produs la nicio alta sursa de alimentare decat cea descrisa in manual, pe placuta de identificare sau recomandata in mod special de vidaXL. Acest aparat nu trebuie utilizat de copii cu varsta de 14 ani sau mai mici si de persoane cu capacitati fizice, senzoriale sau mentale reduse sau cu lipsa de experienta si cunostinte privind utilizarea aparatelor electronice. Electricitatea este periculoasa. Deteriorarile si instalarea, utilizarea sau modificarea necorespunzatoare (inlocuirea componentelor individuale) pot duce la deteriorarea unitatii, ducand la electrocutare si la pericol pentru utilizator. Nu utilizati acest produs in atmosfere explozive, cum ar fi in prezenta lichidelor inflamabile, gazelor si prafului, sau peste 50 de grade Celsius sau mai mult. Nu porniti produsul in cazul in care cablul de conectare sau sursa de alimentare sunt vizibil deteriorate. In cazul in care cablul extern flexibil sau cordonul acestui corp de iluminat este deteriorat, acesta trebuie inlocuit exclusiv de catre producator sau agentul sau de service sau de catre o persoana calificata similara pentru a evita un pericol. Opriti alimentarea in timpul instalarii si intretinerii. Asigurati-va ca becurile s-au racit. Sursa de lumina a acestui corp de iluminat nu este inlocuibila; cand sursa de lumina ajunge la sfarsitul duratei de viata, intregul corp de iluminat va fi inlocuit. Numai pentru utilizare in interior, nu utilizati acest produs in exterior.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

1.546,37 1.546,37 1.546,37 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat?
Livrarea pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat?
Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat?
Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 1546.37 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat?
Metodele de plată pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat la reducere?
Prețul afișat pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat (1546.37 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1546.37 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat?
La livrarea Set masa toaleta cu LED, 3 piese, stejar fumuru, lemn prelucrat ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies