Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
General Power Tools

Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161

836,79 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

Size kids height
92
  • În stoc la infinity.ro
  • Vândut de infinity.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 5 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 5 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161

836,79 RON
Cumpără
Experimentati confortul si eleganta cu setul nostru de scaune Transformati-va spatiul de locuit intr-un paradis de confort si stil cu setul nostru de scaune rafinate. Confectionat cu cea mai mare precizie si atentie la detalii, acest set de doua scaune este conceput pentru a imbunatati estetica oricarei incaperi, oferind in acelasi timp un confort de neegalat. Calitate si durabilitate de neegalat Fabricate din 100% mdf, aceste scaune sunt construite pentru a rezista. Grosimea de 18 mm asigura robustete si stabilitate, permitandu-va sa va bucurati de ani de zile de utilizare fiabila. Picioarele metalice adauga o nota de modernitate si ofera un suport suplimentar, asigurand ca scaunele raman stabile chiar si in timpul utilizarii prelungite. Daruieste-ti un confort luxos. Scufundati-va in pernele de plus ale setului nostru de scaune si experimentati un nivel de confort cum nu ati mai experimentat niciodata. Tesatura din 100% poliester nu este doar moale la atingere, ci si foarte durabila, asigurand ca scaunele isi pastreaza atractia luxoasa pentru multi ani de acum incolo. Imbunatatiti-va decorul cu o eleganta atemporala. Designul elegant si sofisticat al setului nostru de scaune completeaza fara efort orice decor interior. Culoarea neagra adauga o nota de eleganta si versatilitate, facandu-l un accesoriu perfect pentru camera de zi, zona de luat masa sau chiar pentru spatiul de birou. Detalii tehnice: Tip de produs: Set de scaune (2 piese) Material: Material: 100% MDF Grosime: 18 mm Material: Material: 100% POLIESTER Latime: 46 cm Inaltime: 92 cm Adancime: 45 cm (2 bucati) Picioare: Metal Culoare: negru Investiti astazi in setul nostru de scaune si ridicati spatiul dvs. de locuit la noi inaltimi de confort si eleganta. Cu calitatea sa de neegalat, durabilitatea si designul sau atemporal, acest set este un must-have pentru oricine care apreciaza atat stilul, cat si confortul. Comandati acum si experimentati cea mai buna experienta de sedere in propria casa.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

836,79 836,79 836,79 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 ești redirecționat către magazinul partener infinity.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul infinity.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161?
Livrarea pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 este asigurată de magazinul infinity.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161?
Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 este vândut de magazinul partener infinity.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 se face către magazinul partener infinity.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161?
Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 se găsește pe site-ul infinity.ro la prețul de 836.79 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul infinity.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161?
Metodele de plată pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 sunt stabilite de magazinul infinity.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul infinity.ro.
Este Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 la reducere?
Prețul afișat pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 (836.79 RON) este cel curent din feed-ul magazinului infinity.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 comanda se finalizează pe site-ul infinity.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 836.79 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161, adică infinity.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161?
La livrarea Set scaune, Hanah Home, mdf, negru, 46x45x92 cm, picioare metalice, 107BCK1161 ar trebui să primești factura emisă de infinity.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la infinity.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies