Sari la conținut
General Power Tools

RURIS

Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45

Vândut de micul-meserias.ro/

PRP: 30,00 RON

24,00 RON -20%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la micul-meserias.ro/ Comandă direct la magazin

Economisești

6,00 RON -20%

Vezi oferta la micul-meserias.ro/
1 persoană urmărește acest produs
Comandat de 30 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45

24,00 RON
Cumpără
Bujie Atomizor Ruris psa103-1-45: Pornire Usoara si Putere StabilaUn atomizor eficient are nevoie de o scanteie puternica - daca utilajul Ruris porneste greu sau nu mai atinge turatia maxima, bujia este prima verificare. Bujia originala Ruris psa103-1-45 restabileste puterea motorului si asigura un sezon de lucru fara opriri neplanificate.Bujia este construita sa creeze scanteia exacta care aprinde complet combustibilul din motor. Arderea totala lower consumul de carburant si emisiile, deci motorul functioneaza mai curat si mai economic. Scanteia puternica ofera porniri imediate si turatie stabila pe toata durata functionarii, indiferent de conditiile din teren.Piesa originala Ruris se potriveste exact pe modelele A102, A103 si A103S, fara adaptoare sau reglaje. Potrivirea perfecta elimina uzura prematura a celorlalte componente si prelungeste viata utilajului. Inlocuirea cu piese generice scade performanta si durata de functionare - bujia originala pastreaza parametrii proiectati de fabricant.Compatibilitate 100 %: Modele Ruris A102, A103, A103S.Pornire Rapida: Scanteie sigura la prima tragere.Putere Stabila: Mentine turatia constanta pe toata durata operatiunii.Consum Redus - Arderea completa foloseste intregul carburant.Viata Lunga: Material si geometrie conform standardelor Ruris.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 24,00 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 24,00 RON (OG 58/2022)

24,00 24,00 24,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 ești redirecționat către magazinul partener micul-meserias.ro/, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul micul-meserias.ro/ datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45?
Livrarea pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 este asigurată de magazinul micul-meserias.ro/. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45?
Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 este vândut de magazinul partener micul-meserias.ro/, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 se face către magazinul partener micul-meserias.ro/, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45?
Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 se găsește pe site-ul micul-meserias.ro/ la prețul de 24.00 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul micul-meserias.ro/ dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45?
Metodele de plată pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 sunt stabilite de magazinul micul-meserias.ro/. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul micul-meserias.ro/.
Este Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 la reducere?
Prețul afișat pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 (24.00 RON) este cel curent din feed-ul magazinului micul-meserias.ro/ și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 comanda se finalizează pe site-ul micul-meserias.ro/. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 24.00 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45, adică micul-meserias.ro/, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45?
La livrarea Bujie atomizor Ruris, psa103-1-45 ar trebui să primești factura emisă de micul-meserias.ro/, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Produse similare

Alte produse de la micul-meserias.ro/

Alte produse RURIS

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies