Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420
Vândut de micul-meserias.ro/
PRP: 185,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Economisești
37,00 RON -20%
Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 148,00 RON (conform OG 58/2022)
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 148,00 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420 prin General Power Tools?
Care sunt termenii de livrare pentru Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420?
Ce garanție are Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420?
Cum se returnează Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420?
Ce preț are Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420?
Cum pot plăti pentru Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420?
Este Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420 la reducere?
De ce nu pot comanda Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420 direct de pe General Power Tools?
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420?
Ce documente primesc la cumpărarea Carburator masina de taiat beton compatibil Stihl TS410, TS420?
Produse similare
Ronex
Incarcator baterie Smart Litiu/LiFePO4, AGM 12V-24V
PRP: 536,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Ronex
Baterie vehicule electrice 7Ah, 12.8V LiFePO4 Lithium
PRP: 348,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Ronex
Baterie 24ah 12v Nevada, borna "+" pe dreapta
PRP: 411,00 RON
În stoc
Vezi oferta
ALKO
Cutit Masina Tuns Iarba Electrica Alko 38 de Adunat Tip Nou Everest
PRP: 68,00 RON
În stoc
Vezi ofertaAlte produse de la micul-meserias.ro/
RURIS
Compresor aer Ruris AirPower5000, 50l, 1500 W, 8bari, 180 L/min
PRP: 1.123,00 RON
În stoc
Vezi oferta
RURIS
Compresor aer Ruris AirPower2400, 24l, 1500 W, 8bari, 180 L/min
PRP: 936,00 RON
În stoc
Vezi oferta
DeToolz
Compresor Aer Fara Ulei, 1500W, 30L, 135l/min
PRP: 1.317,00 RON
În stoc
Vezi oferta
RESIDEO BRAUKMANN
Reductor de presiune, DN20 3/4", Presiune reglabila iesire 1.5-6 bari, Producator Resideo – Braukmann
PRP: 223,00 RON
În stoc
Vezi ofertaAlte produse Ronex
Ronex
Incarcator baterie Smart Litiu/LiFePO4, AGM 12V-24V
PRP: 536,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Ronex
Baterie vehicule electrice 7Ah, 12.8V LiFePO4 Lithium
PRP: 348,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Ronex
Baterie 24ah 12v Nevada, borna "+" pe dreapta
PRP: 411,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Ronex
Demaror pornire Pocket Bike, mini ATV 47cc - 49cc Plastic
PRP: 80,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Ți-au plăcut aceste produse?
Tempo Kondela
Set de gradina din ratan, culoare naturala / gri deschis, RANDI
PRP: 3.039,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Progarden
Pompa Apa Murdara ProGARDEN QFD6-20-0.75A, 750 W, 175 l/min, H-20m
PRP: 613,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Blackswan Design
Baterie chiuveta baie, Blackswan, Tip M85, model crom lucios, dimensiune 30 cm
PRP: 1.168,37 RON
În stoc
Vezi oferta
Blackswan Design
Baterie cada, Blackswan, Tip M88, model negru mat cu termostat, dimensiune 26.7 cm
PRP: 1.149,91 RON
În stoc
Vezi oferta
Grohe
Baterie lavoar Grohe 20009GL3, Atrio, pe blat, M, 291 mm, ventil, lucios, auriu
În stoc
Vezi oferta
Blackswan Design
Baterie cada, Blackswan, Tip M99, model crom lucios, cu pipa mobila, dimensiune 19.5 cm
PRP: 1.277,87 RON
În stoc
Vezi oferta
Grohe
Baterie lavoar Grohe 20169AL3, Atrio, 1/2", L, pe perete, dubla comanda, mat, grafit
În stoc
Vezi oferta