Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W
1.389,00 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la evolutionpowertools.ro
- Vândut de evolutionpowertools.ro
- Comandă direct la magazin
- 4 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 57 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W
1.389,00 RON
Fierastraul cu taiere in unghi glisant R210SMS-300+ este de dimensiune perfecta pentru majoritatea sarcinilor de taiere, mentine designul compact si robust si capacitatea de taiere Multi-Material a unui model de 210 mm, dar cu capacitatea de taiere transversala de 300 mm a fratelui sau mai mare de 255 mm. Echipat cu caracteristici de model "PLUS", acesta este fierastraul glisant de taiere perfect pentru orice meserias sau DIYer. Fierastraul glisant R210SMS-300+ este unul dintre cele mai populare fierastraie Evolution datorita dimensiunii sale convenabile, greutatii si versatilitatii in taierea unei game de materiale cu doar o lama. Taiati otel moale de 6 mm grosime, apoi taiati lemn, chiar lemn cu cuie incorporate, apoi treceti la plastic. Spre deosebire de alte marci de fierastraie, ar trebui sa schimbati lama pentru a taia diferite tipuri de materiale. Fierastraiele evaluate pentru comert Evolution sunt echipate cu lame de taiere din carbura de tungsten pentru taierea multi-material, proiectate pentru aplicatii grele. Alegeti premium si echipati-va cu cel mai bun raport calitate-pret pentru fierastraul glisant de 210 mm de pe piata. Tehnologie de taiere multi-material cu toate caracteristicile de care aveti nevoie pentru a finaliza treaba. Oferind precizie, fiabilitate si puterea de a manipula materiale grele - R210SMS-300+ este cu adevarat o valoare superba pentru bani. Tehnologie de taiere multi-material. O singura ferastrau, o singura lama, taie totul. Taiere precisa cu ghidaj laser, functionalitate de alunecare lina, adancime reglabila de taiere si 9 opriri de unghi pozitive. Fiabil taiere patrata neteda de fiecare data intr-o varietate de materiale. Motor puternic de 1500W cu cuplu mare, cu cutie de viteze si sistem de lame optimizat. 0° - 45° inclinare in unghi si 50° - 50° acopera toate unghiurile comune de taiere. Capacitatea de taiere compusa pentru taieturi precise in masti decorative si plinta pentru o finisare profesionala. R210SMS-300+ are o capaci...
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W ești redirecționat către magazinul partener evolutionpowertools.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul evolutionpowertools.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W?
Livrarea pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W este asigurată de magazinul evolutionpowertools.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W?
Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W este vândut de magazinul partener evolutionpowertools.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W se face către magazinul partener evolutionpowertools.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W?
Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W se găsește pe site-ul evolutionpowertools.ro la prețul de 1389.00 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul evolutionpowertools.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W?
Metodele de plată pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W sunt stabilite de magazinul evolutionpowertools.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul evolutionpowertools.ro.
Este Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W la reducere?
Prețul afișat pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W (1389.00 RON) este cel curent din feed-ul magazinului evolutionpowertools.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W comanda se finalizează pe site-ul evolutionpowertools.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1389.00 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W, adică evolutionpowertools.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W?
La livrarea Fierastrau circular stationar multifunctional Evolution R210SMS-300+ 210mm 1500W ar trebui să primești factura emisă de evolutionpowertools.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la evolutionpowertools.ro
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-10%
Fără imagine
-6%
Fără imagine
-13%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-22%
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
-19%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine