Sari la conținut
General Power Tools

Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah

1.119,99 RON

PRP: 1.119,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la sculefix.ro
  • Vândut de sculefix.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 6 persoane urmăresc acest produs
  • Comandat de 57 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah

1.119,99 RON
Cumpără
Picamerul INGCO 20V cu motor brushless este potrivit pentru gaurire, perforare si lucrari de demolare usoara in beton, otel si lemn. Energia de impact de 2,5J, sistemul de prindere SDS Plus si lumina LED integrata ofera performanta si confort in utilizare pentru lucrari de constructii, renovari si intretinere.

Specificatii tehnice Tip motor: Brushless Tensiune: 20V Viteza in gol: 0–1100 rpm Rata impact: 0–5000 bpm Energie impact: 2,5J Capacitate maxima gaurire in beton: 26 mm Capacitate maxima gaurire in otel: 13 mm Capacitate maxima gaurire in lemn: 30 mm Sistem prindere: SDS Plus Lumina LED integrata Tensiune incarcator: 220–240V~ 50/60Hz Continut pachet:
•
1 × Picamer INGCO 20V brushless
•
3 × Burghie SDS Plus
•
1 × Dalta
•
1 × Mandrina rapida fara cheie
•
2 × Acumulatori 4.0Ah
•
1 × Incarcator
•
1 × Valiza de transport De ce merita?
• Motor brushless pentru eficienta ridicata si durata mare de viata
• Energie de impact de 2,5J pentru lucrari solicitante
• Include 2 acumulatori 4.0Ah pentru autonomie extinsa
• Mandrina rapida fara cheie pentru schimbarea usoara a accesoriilor
• Lumina LED integrata pentru vizibilitate in zone mai slab iluminate
Custom Field2
CRHLI202689E

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

1.119,99 1.119,99 1.119,99 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah ești redirecționat către magazinul partener sculefix.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul sculefix.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah?
Livrarea pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah este asigurată de magazinul sculefix.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah?
Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah este vândut de magazinul partener sculefix.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah se face către magazinul partener sculefix.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah?
Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah se găsește pe site-ul sculefix.ro la prețul de 1119.99 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul sculefix.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah?
Metodele de plată pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah sunt stabilite de magazinul sculefix.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul sculefix.ro.
Este Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah la reducere?
Prețul afișat pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah (1119.99 RON) este cel curent din feed-ul magazinului sculefix.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah comanda se finalizează pe site-ul sculefix.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 1119.99 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah, adică sculefix.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah?
La livrarea Picamer 20V BL cu 2 Acumulatori 4Ah ar trebui să primești factura emisă de sculefix.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la sculefix.ro

Produse similare

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies