Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L
78,00 RON
-61%
PRP: 197,54 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Capacitate (ml)
- 500ML
- În stoc la albertool.com
- Vândut de albertool.com
- Comandă direct la magazin
Vezi oferta la albertool.com
Economisești 119,54 RON -61%
- 3 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 43 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L
78,00 RON
Succesul consta in detalii. Puncte forte si avantaje Agentii de lustruire Festool permit o prelucrare simpla pe suprafata In combinatie cu buretele potrivit obtineti rezultatele optime Formularele sunt adaptate perfect cerintelor individuale. Puncte centrale de interes in aplicatii Putere medie de slefuire foarte fina pentru inlaturarea micro-zgarieturilor si hologramelor. Stralucire profunda perfecta. Lustruire extra-lucioasa antiholograma nu contine silicon pe baza de apa perfect in combinatie cu buretele de lustruire (ALB) , in sticla de plastic . Continut flacon 500 ml
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 78,00 RON (conform OG 58/2022)
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L ești redirecționat către magazinul partener albertool.com, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul albertool.com datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L?
Livrarea pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L este asigurată de magazinul albertool.com. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L?
Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L este vândut de magazinul partener albertool.com, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L se face către magazinul partener albertool.com, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L?
Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L se găsește pe site-ul albertool.com la prețul de 78.00 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul albertool.com dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L?
Metodele de plată pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L sunt stabilite de magazinul albertool.com. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul albertool.com.
Este Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L la reducere?
Prețul afișat pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L (78.00 RON) este cel curent din feed-ul magazinului albertool.com și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L comanda se finalizează pe site-ul albertool.com. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 78.00 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L, adică albertool.com, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L?
La livrarea Solutie de polisare MPA 11010 WH/0,5L ar trebui să primești factura emisă de albertool.com, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la albertool.com
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-22%
Fără imagine
Fără imagine