Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
General Power Tools

Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear

33,92 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

  • În stoc la nevertebrate.ro
  • Vândut de nevertebrate.ro
  • Comandă direct la magazin
  • 1 persoană urmărește acest produs
  • Comandat de 30 ori în ultimele 7 zile
  • Produs 100% original

Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear

33,92 RON
Cumpără
Nu se vede, nu se aude si nu se vorbeste. Cele trei maimute cu numele Mizaru (nu vezi raul), Kikazaru (nu auzi raul) si Iwazaru (nu vorbeste raul) provin dintr-un proverb japonez bazat pe una dintre invataturile lui Confucius. Astaai cele trei maimute sunt cunoscute sub numele de Minai, Kikanai si Iwanai. De-a lungul secolelor au devenit un simbol al curajului civil si sunt populare ca amulete norocoase. Statuile sunt ideale pentru decorarea acvariilor si terariilor. De asemenea, fac un decor bun pentru birou si, conform credintei traditionale japoneze, chiar va aduc noroc tie si animalelor tale! Maimutele amuzante sunt garantate a fi punctul culminant al oricarui acvariu sau terariu. Suprafata neteda face murdaria, de ex. din alge, usor de curatat. Intrucat sunt realizate dintr-un material sigur, inert (polirasina), nu afecteaza apa si claritatea.potrivit pentru acvariile de apa dulceideal pentru modelele de acvariu in stilul orientalnu afecteaza calitatea sau claritatea apeisuprafata neteda pentru curatare usoaraDimensiuni: 5,5 x 5,5 x 10,5 cm

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Ultimul an

33,92 33,92 33,92 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear ești redirecționat către magazinul partener nevertebrate.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul nevertebrate.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear?
Livrarea pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear este asigurată de magazinul nevertebrate.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear?
Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear este vândut de magazinul partener nevertebrate.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear se face către magazinul partener nevertebrate.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear?
Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear se găsește pe site-ul nevertebrate.ro la prețul de 33.92 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul nevertebrate.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear?
Metodele de plată pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear sunt stabilite de magazinul nevertebrate.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul nevertebrate.ro.
Este Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear la reducere?
Prețul afișat pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear (33.92 RON) este cel curent din feed-ul magazinului nevertebrate.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear comanda se finalizează pe site-ul nevertebrate.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 33.92 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear, adică nevertebrate.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear?
La livrarea Decor acvariu sau terariu Hobby Don't Hear ar trebui să primești factura emisă de nevertebrate.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la nevertebrate.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies și confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies