Sari la conținut
General Power Tools

Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)

Vândut de nevertebrate.ro

11,25 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la nevertebrate.ro Comandă direct la magazin
11 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 58 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)

11,25 RON
Cumpără
Beetle Jelly este un jeleu cu vitamine si fructe, pe care il producem singuri cu cea mai mare grija in Germania. La baza acestui aliment de inalta calitate se afla fructele si legumele selectate, ceea ce il face un supliment alimentar deosebit de natural si nutritiv. Atentia noastra pentru detalii si cautarea calitatii sunt evidente in fiecare aspect al acestui produs: nu contine conservanti, coloranti sau alti aditivi inutili.Jeleul este ideal pentru o varietate de animale, cum ar fi geko, milipede, paduchi de lemn, furnici si alte feluri de gandaci. Datorita concentratiei bogate de vitamine, sunt ideale pentru a oferi insectelor hranitoare, cum ar fi greieri si gandaci, nutrienti esentiali. Acest lucru nu numai ca optimizeaza nutrientii din hrana vie oferita animalelor, dar le promoveaza si sanatatea generala si vitalitatea. Jeleul ofera multe beneficii: ofera o dieta echilibrata, promoveaza depunerea oualor si ajuta la prevenirea imbolnavirilor. In plus: jeleul ajuta la minimizarea musculitelor de fructe, ceea ce reprezinta un avantaj semnificativ in spatiile de locuit. Dupa deschidere, jeleul isi pastreaza prospetimea si calitatea in terariu timp de aproximativ o saptamana. Daca este pastrat corect in frigider si nedeschis, poate dura pana la sase luni. Depozitati intr-un loc racoros!Ingrediente:Legume sau fructe, zahar din trestie, miere si agar agar.*Pretul este pentru un singur recipient

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 11,25 RON (OG 58/2022)

11,25 11,25 11,25 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este sigur să comand Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) ești redirecționat către magazinul partener nevertebrate.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul nevertebrate.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)?
Livrarea pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) este asigurată de magazinul nevertebrate.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)?
Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) este vândut de magazinul partener nevertebrate.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) se face către magazinul partener nevertebrate.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)?
Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) se găsește pe site-ul nevertebrate.ro la prețul de 11.25 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul nevertebrate.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)?
Metodele de plată pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) sunt stabilite de magazinul nevertebrate.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul nevertebrate.ro.
Este Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) la reducere?
Prețul afișat pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) (11.25 RON) este cel curent din feed-ul magazinului nevertebrate.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) comanda se finalizează pe site-ul nevertebrate.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 11.25 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov), adică nevertebrate.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov)?
La livrarea Jeleu Beetle Jelly Karotte 30ml (morcov) ar trebui să primești factura emisă de nevertebrate.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.

Alte produse de la nevertebrate.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies