Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731
19,80 RON
PRP: 19,80 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la sculefix.ro
- Vândut de sculefix.ro
- Comandă direct la magazin
- 6 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 28 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731
19,80 RON
Setul de chei magnetice tubulare INGCO este conceput pentru insurubare rapida si sigura a elementelor de fixare hexagonale, oferind stabilitate crescuta datorita magnetului integrat. Ideal pentru lucrari profesionale sau utilizare in ateliere, constructii si montaj.
Specificatii tehnice Tip prindere: Hexagonal 1/4" Dimensiune: 8 mm Lungime: 65 mm Material: Otel 50BV30 tratat termic Magnet interior pentru fixare sigura Constructie rezistenta pentru utilizare cu scule electrice
Continut pachet 3 x Chei magnetice tubulare 8 mm
De ce merita? Fixare sigura datorita magnetului puternic Permite montaj rapid si eficient Rezistenta ridicata la uzura si impact Compatibil cu majoritatea masinilor de insurubat si autofiletantelor Ideal pentru lucrari de montaj, constructii si service auto
Specificatii tehnice Tip prindere: Hexagonal 1/4" Dimensiune: 8 mm Lungime: 65 mm Material: Otel 50BV30 tratat termic Magnet interior pentru fixare sigura Constructie rezistenta pentru utilizare cu scule electrice
Continut pachet 3 x Chei magnetice tubulare 8 mm
De ce merita? Fixare sigura datorita magnetului puternic Permite montaj rapid si eficient Rezistenta ridicata la uzura si impact Compatibil cu majoritatea masinilor de insurubat si autofiletantelor Ideal pentru lucrari de montaj, constructii si service auto
- Custom Field2
- AMN0731
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 prin General Power Tools?
General Power Tools este un catalog de produse, așa că nu procesăm noi comanda: pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 ești redirecționat către magazinul partener sculefix.ro, care preia comanda, procesează plata, emite factura și certificatul de garanție și expediază produsul. Plata cu cardul se face prin procesatorul de plăți al magazinului, iar datele tale bancare nu ajung la General Power Tools. Înainte de a finaliza comanda, îți recomandăm să verifici pe site-ul sculefix.ro datele firmei, costul de livrare și politica de retur.
Care sunt termenii de livrare pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731?
Livrarea pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 este asigurată de magazinul sculefix.ro. Termenul estimat și costul transportului sunt afișate pe site-ul magazinului, în pagina produsului sau în coș, și depind de zona de livrare și de dimensiunile coletului. Produsele grele sau voluminoase, precum motocultoarele, motosapele sau accesoriile agricole, pot fi livrate pe palet sau prin curier specializat, de obicei până la poartă, și uneori necesită un termen mai lung. La primire, verifică ambalajul în prezența curierului și notează pe documentul de livrare orice deteriorare vizibilă.
Ce garanție are Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731?
Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 este vândut de magazinul partener sculefix.ro, care răspunde pentru conformitatea produsului. Ca orice bun cumpărat de un consumator, beneficiază de garanția legală de conformitate de minimum 2 ani de la livrare (OUG 140/2021): dacă produsul are un defect existent la livrare, magazinul trebuie să îl repare, să îl înlocuiască sau să îți returneze banii. Pe lângă aceasta, mulți producători oferă o garanție comercială, ale cărei condiții sunt trecute în certificatul de garanție. De regulă, aceasta cere respectarea manualului, folosirea combustibilului și uleiului recomandate și efectuarea reviziilor, iar piesele de uzură normală (cuțite, lanțuri, curele, bujii) pot avea condiții separate. Păstrează factura și certificatul de garanție pe toată durata garanției.
Cum se returnează Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731?
Pentru produsele cumpărate online ai, în general, 14 zile calendaristice de la primire pentru a te retrage din contract fără a oferi explicații (OUG 34/2014), iar returul pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 se face către magazinul partener sculefix.ro, conform politicii sale. Costul transportului de retur poate fi suportat de tine, dacă magazinul te-a informat despre acest lucru, iar pentru produsele grele sau voluminoase poate fi semnificativ. Produsul trebuie manevrat doar cât e necesar pentru a-l verifica: dacă un utilaj a fost alimentat cu combustibil și folosit efectiv, magazinul poate reține o sumă pentru diminuarea valorii lui. Banii se returnează în cel mult 14 zile de la data la care ai informat magazinul, iar magazinul poate amâna rambursarea până primește produsul înapoi.
Ce preț are Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731?
Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 se găsește pe site-ul sculefix.ro la prețul de 19.80 RON. Prețul final al comenzii poate varia în funcție de costul de livrare, care poate fi mai mare pentru produsele grele sau voluminoase, și de eventualele promoții active în magazin. Verifică pe site-ul sculefix.ro dacă există livrare gratuită peste un anumit prag și dacă unele accesorii (ulei, acumulator, încărcător) sunt incluse în preț sau se cumpără separat.
Cum pot plăti pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731?
Metodele de plată pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 sunt stabilite de magazinul sculefix.ro. De obicei sunt disponibile plata online cu cardul și plata la livrare (ramburs), iar pentru produsele mai scumpe, precum motocultoarele sau motosapele, multe magazine oferă și plata în rate prin cardurile de credit partenere sau prin credit de consum. Dacă alegi plata online, vei introduce datele cardului direct în pagina procesatorului de plăți al magazinului, nu pe General Power Tools. Metodele disponibile le vezi la finalizarea comenzii pe site-ul sculefix.ro.
Este Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 la reducere?
Prețul afișat pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 (19.80 RON) este cel curent din feed-ul magazinului sculefix.ro și se actualizează automat, așa că o eventuală reducere apare și pe General Power Tools. Nu putem anticipa reducerile viitoare, dar pentru unelte și echipamente de grădină promoțiile sunt de obicei mai frecvente la începutul sezonului de grădinărit, la sfârșitul sezonului și de Black Friday. Revino pe pagina produsului sau caută în categoria lui alternative similare aflate în ofertă.
De ce nu pot comanda Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 direct de pe General Power Tools?
General Power Tools este un catalog care reunește unelte, echipamente de grădinărit și utilaje agricole de la mai multe magazine partenere, ca să le poți compara ușor într-un singur loc. Nu vindem direct, așa că pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 comanda se finalizează pe site-ul sculefix.ro. Informațiile despre produs sunt preluate automat din feed-ul magazinului; dacă există diferențe de preț, stoc, specificații sau imagini între General Power Tools și magazinul partener, sunt valabile informațiile de pe site-ul magazinului. Prețul afișat, 19.80 RON, include TVA; costul livrării se poate adăuga la finalizarea comenzii.
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731?
Pentru reparațiile în garanție, contactează magazinul de la care ai cumpărat Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731, adică sculefix.ro, sau service-ul indicat în certificatul de garanție. După expirarea garanției, piesele de schimb și consumabilele (filtre, bujii, curele, cuțite, lanțuri) se găsesc de obicei la importatorul sau distribuitorul oficial al brandului și la service-urile autorizate. Înainte de a cumpăra un utilaj, merită să verifici dacă brandul are service și piese disponibile în România, mai ales pentru motocultoare și motosape.
Ce documente primesc la cumpărarea Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731?
La livrarea Cheie Magnetica 1/4 7mm Set 3 buc INGCO AMN0731 ar trebui să primești factura emisă de sculefix.ro, certificatul de garanție (acolo unde produsul are garanție comercială) și manualul de utilizare în limba română, cu instrucțiunile de siguranță și de întreținere. Produsele cu motor sau electrice comercializate în Uniunea Europeană trebuie să poarte marcajul CE. Verifică la primire că documentele sunt în colet și păstrează-le: îți vor trebui pentru garanție, service sau un eventual retur.
Alte produse de la sculefix.ro
-30%
Fără imagine
Fără imagine
-26%
Fără imagine
-26%
Fără imagine
-22%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
-17%
Popular
Fără imagine
Fără imagine
-26%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-17%
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine