Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR
Vândut de europroduse.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR
- Dimensiuni: - Latime: 90 cm
- Adancime: 45 cm
- Inaltime: 180 cm
- Numar nivele: 5
- Culoare: Argintie-metalica
- Greutate suportata: 175 kg/nivel
Avantaje: - Capacitate ridicata de incarcare: Fiecare nivel poate sustine pana la 175 kg, oferind solutii robuste pentru depozitarea unor articole grele sau voluminoase.
- Rezistenta la coroziune: Finisajul galvanizat protejeaza raftul impotriva ruginii, prelungind durata de viata chiar si in medii mai umede.
- Montaj facil: Designul modular permite asamblarea rapida, fara a necesita instrumente complicate.
- Stabilitate si siguranta: Constructia solida si materialele de calitate asigura o utilizare stabila si sigura.
Aplicatii: Acest raft galvanizat este ideal pentru organizarea si depozitarea diverselor tipuri de articole in: - Garaje si ateliere
- Camari sau camere tehnice
- Depozite si spatii comerciale
- Birouri si arhive
Cu un design practic si o constructie durabila, raftul galvanizat ROTOR ofera o solutie eficienta pentru depozitare, contribuind la mentinerea ordinii si accesibilitatii obiectelor.
- Custom Field1
- new
- Custom Field3
- https://europroduse.ro/image/774532900/p/raw/9/raft-galvanizat-90wx45dx180hcm-pentru-depozitare-din-otel-rotor-104104029.jpg
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 145,00 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este sigur să comand Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR prin General Power Tools?
Care sunt termenii de livrare pentru Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR?
Ce garanție are Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR?
Cum se returnează Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR?
Ce preț are Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR?
Cum pot plăti pentru Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR?
Este Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR la reducere?
De ce nu pot comanda Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR direct de pe General Power Tools?
Unde găsesc piese de schimb și service pentru Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR?
Ce documente primesc la cumpărarea Raft Galvanizat 90Wx45Dx180Hcm pentru depozitare din otel ROTOR?
Alte produse de la europroduse.ro
Produse similare
Unior
236/2ZX Capete chei tubulare cu profil ZX exterior 3/8'' M10, UNIOR
În stoc
Vezi oferta
UNIVERSAL
Cheie dinamica 48 in 1,pentru suruburi spline
PRP: 122,68 RON
În stoc
Vezi oferta
Unior
120/1-H Chei combinate, varianta lunga cu inel pentru carabiniera 1.5/8'' - 626315
PRP: 587,21 RON
În stoc
Vezi oferta
Hendi
Masa de lucru Heavy Duty, 600 mm adancime, HENDI, Kitchen Line, 1400x600x(H)850mm
În stoc
Vezi ofertaȚi-au plăcut aceste produse?
Ronex
Oala Ambreiaj Motocoasa Stihl FS 120, FS 200, FS 250, FT 250
PRP: 98,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Ronex
Placa cilindru- esapament drujba Husqvarna 136, 137, 141, 142 (cal 2)
PRP: 30,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Tempo Kondela
Canapea, gri inchis, tesatura Stark, dreapta, MAVIS
PRP: 7.459,00 RON
În stoc
Vezi oferta